Кошик
3882 відгуків
+380668294965
+380 (96) 953-95-44
+380 (66) 829-49-65
+380 (50) 298-69-47
ул. Амурская, 15, Харків, Україна
Все для школы
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Привчаємо дитину до порядку!

Привчаємо дитину до порядку!

Привчаємо дитину до порядку ― для кожної речі своя сумка

 

Домашній безлад ― справа житейська

 

На жаль, акуратність рідко буває природженою рисою характеру людини. У більшості випадків це якість прищеплюється з часом. Бездоганна чистота і порядок довго не затримуються в будинку, де живуть маленькі діти. Дохідливо пояснити дитині, для чого необхідний порядок у справах і речі ― досить складне завдання, що вимагає часу і терпіння. Дітям не подобається слухати нотації, тому позитивний ефект від емоційної критики в їхню сторону навряд чи буде досягнутий. Батькам потрібно розробити перелік мотивацій, завдяки яким можна буде досягти бажаного результату.

 

 

З чого почати?

 

Маленькі діти дуже схильні до впливу дорослих. Батьки для них ― це приклад для наслідування. Цей факт необхідно використовувати по максимуму, якщо ви хочете привчити своє чадо до порядку і чистоті. Дитина повинна засвоїти наступні моменти:

 

 • Порядок ― це зручно

Потрібні речі ніколи не губляться, коли вони в потрібних місцях. Наведіть приклад із записником: важливий номер телефону ніколи не загубиться, якщо буде своєчасно записаний в телефонну книгу. Те ж саме відбувається і з речами. Якщо вони будуть знаходитися на своєму місці (шафі, сумці, на поличці), то їх не потрібно буде похапцем шукати по всьому будинку, перевертаючи все на своєму шляху.

 

 • Порядок ― це необхідно

Будь-яка робота повинна виконуватися акуратно. Нехтування або необережність можуть призвести до неприємного результату: розбита тарілка при митті посуду, пораненный пальчик при неправильному поводженні з голкою і ниткою, помилка в зошиті при неуважному виконанні домашнього завдання. Заохочуйте дитину, коли він намагається робити все правильно, ретельно і без поспіху.

 

 • Порядок ― це приємно

Запропонуйте своїй дитині запросити в гості друзів-однолітків. Заздалегідь подбайте про те, щоб ваша дитина навела порядок у своїй кімнаті. Хай ваш будинок завжди буде відкритий для маленьких гостей, і тоді ваш малюк буде з задоволенням прибирати свої речі перед їхнім візитом. Ця мотивація поступово викорінить проблему безладу, привчить дитину бути уважним і зібраним.

 

 

Кожній речі своє місце

 

Дитина часто втрачає свої речі? Не так прикро, коли це гумка, кулькова ручка або гумка для волосся. Але як бути, якщо втрачаються цінні речі (змінне взуття, спортивна форма, підручники). Діти повинні розуміти, що матеріальна річ ― це, насамперед, праця, вкладена в покупку. Неуважність і суєта ― головні «помічники» растеряшек. Батьки повинні змалку виховувати у дітей акуратність, охайність і зібраність.

 • Подберите для ребенка удобную сумку с большим количеством отделений и кармашков, которая будет нравиться ему. Пользоваться сумкой вдвойне приятно, когда она выполнена в оригинальном стиле, украшена изображениями любимых мультяшных героев.

 • Научите ребенка собирать вещи по списку. Бумажку с перечнем вещей можно хранить в пенале или в кармане портфеля. Пусть во время сбора в садик, школу или на тренировку он соберет вещи, сверяясь со списком. То же самое можно делать и после занятий.   

 

И еще несколько рекомендаций

 

 1. С малых лет прививайте ребенку чувство ответственности за чистоту и порядок. Он должен уважать и ценить труд других.

 2. Не действуйте в одиночку ― привлеките бабушек, дедушек к воспитанию в ребенке любви к порядку и чистоте.

 3. Пусть у каждого члена семьи будут свои домашние обязанности. У ребенка не должно возникать вопросов, почему он должен убирать, а другие ― нет.

 4. Самой большой ошибкой родителей является наказание за неубранные вещи, испачканный пол и т.д. Такой метод не принесет никакого результата.

 

Починайте привчати дітей до порядку якомога раніше. Ідеальний вік для ефективного результату від методик виховання ― 2-3 роки. Не карайте дитину, але заохочуйте за будь-яку ініціативу. І, звичайно, будьте для дитини зразком для наслідування. Результати ваших спільних старань не змусять себе чекати!

Інші статті
 • У нас надходження нового товару м'які дитячі кубики
  Сучасна індустрія розваг для дітей розвинена як ніколи, але на самих ранніх етапах дорослішання традиційні і звичні для кожного з нас іграшки залишаються в пріоритеті. До таких буденним предметів для гри належать дитячі кубики. Саме вони завжди знаходяться поблизу від дитини та гарантовано будуть активно використовуватися під час гри. Кубики для дітей бувають різних видів і спрямовані на вдосконалення різних необхідних навичок і рефлексів маленьких дослідників
 • Скоро їхати до бабусі !
  Час відпусток і дитячих канікул приходить довго , а пролітає швидко ... Так уже повелося у нас. Як зібрати своїх дітей . Ну звичайно ж в сумки!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner